درباره ما

statistical1

اینجانب خدمات خویش را که به صورت مشاوره و ارائه تحلیل با نرم افزارهای آماری و پردازش داده های آماری می باشد ، به صورت اینترنتی و از طریق وب سایتهای خویش به دستگاهها و ادارات دولتی و خصوصی و دانشجویان و محققان سراسر کشور و حتی به ایرانیان خارج از کشور ارائه می دهد.

براستی با بهره گیری اصولی از آمار می توان برنامه ریزی صحیح را به انجام رساند. زیرا تا ما از فعالیت کنونی خویش آمار و اطلاعات دقیق نداشته باشیم، نمی توانیم برای آینده برنامه ریزی دقیق کنیم و هنگامی که برای آینده برنامه نداشته باشیم، به هر کجا که برسیم، مقصد ما همان جاست!!

بهره گیری اصولی و صحیح از آمار در تحقیقات دانشگاهی نیز ارتقا سطح علمی آنها را در پی خواهد داشت و اکثر دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هنگام نگارش پایان نامه خویش به مشاور و تحلیلگر مسلط آماری (خصوصا تحلیلگر نرم افزار spss) نیاز دارند. و ما قصد داریم در این زمینه نیز به بهترین نحو و با مطمئن ترین روشها نیاز این گروه را برطرف نماییم.

همان گونه که ذکر شد ما محدودیتی برای ارائه خدمات به متقاضیان در هر نقطه از دنیا که باشند نداریم. در تهران، در مشهد، در تبریز، در شمال یا در جنوب کشور، در هر جایی که باشید می توانید با ارسال درخواست خویش و ایمیل نمودن داده ها و یا فرضیات تحقیق از خدمات ما بهره بگیرید.

به ما می توانید اعتماد نمایید!